29 Mart 2013 Cuma

Minimum Harcama İle Maksimum Bir Site Elde Etme

web siteleri

Geçmiş dönemlerin aksine artık bilgi çok daha fazla güç kazandı. Rakiplerinizin bir adım önüne geçmek için  artık tek sığınak noktanız bilginizi biraz daha yükseltmek. Tabi, bu bilginin çok kapsamlı konuları kapsaması gerekmektedir. Örneğin, bir site açmak istiyorsanız, önce gereken bilgilere sahip olmanız gerekmektedir. Hangi siteyi kim daha ucuza veriyor ve hangileri üst düzey site yapma bakımından diğerlerinden daha önde? Tüm bunları yapacağınız azimli araştırmalar sonrası elde edebileceğiniz bilgiler ancak birçok kişi tembellik yaparak bilgi olayını bu kadar fazla önemsemiyorlar. Bugünkü yazıda sizlere minimum harcama ile maksimum siteler elde etmenizin yollarını yazacağım. Umarım, bundan sonra kimse beş para etmeyen sitelere binlerce lira vermez.

Bilgi birçok kişinin gerçekten de göz ardı ettiği bir gerçeklik. Normal yollarla ve hiç çaba harcamadan kazandıkları bilgi insanlara sanki ömür boyu yetecekmiş gibi davranıyorlar. Aslında oldukça yanlış bir düşünce olan bu tavır ilerleyen dönemlerde rakiplerinizle baş etme ihtimalini ortadan kaldırır ve sizi mutlak bir batışa doğru sürükleyebilir. Bir web sitesi yaptırırken de durum aynıdır. Yeterli bilgiye sahip değilseniz, çok pahalıya dandik siteler alırsınız, rakipleriniz ise ucuza iyi siteler alarak sizlerin bir adım önünüze geçerler ve başarılı adımlar atarlar.

Peki, iyi bir siteyi nasıl ucuza kapatabiliriz? Burada aslında önceki yazılarımda da bahsettiğim bir kural geçerlidir. Çok iyi araştırma yapmak ve bütün olasılıkları değerlendirmek. Zahmetli bir iş gibi görünse de aslında bulundurduğu artılar tüm bu zahmete yüzde yüz değecektir.

Bir önceki yazımızda kotalı internet devri bitiyor adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder